Skocz do zawartości

• Zmiany

Zdjęcie

Cele, zamierzenia - Co w trawie piszczy!

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
17 odpowiedzi na ten temat

#1 Knapek

Knapek
  • Administrator
  • 46 postów

Napisany 08/09/2017 - 19:00

N6GIPH3.png

Cześć, dzisiaj na pewno będzie krótko zwięźle i na temat. Tak to właśnie po to kolejny raz odrywam się od pracy i piszę dla was newsa. Projekt na nowo odżył zyskał kolorystykę znanego dobrze projektu na którym byłem administratorem. Te czasy wspominam bardzo dobrze i chcę mniej więcej odwzorować rozgrywkę tak aby była ona nakierowana typowo na gracza.

Rządy jednego są rządami wielu

Biurokracja, biurokracją ale czas ruszyć trochę rozgrywkę w sferze cywilno-publicznej. Tak to właśnie dzisiaj chce wam zaprezentować jak postanawiamy zaspokoić potrzeby graczy, którzy chętnie pograli by w rządowym świecie. Fakt jest taki, że mało komu chce się siedzieć w urzędzie tylko po to by wydawać dokumenty. Ot to od strikte dzisiaj każda założona postać będzie posiadać wymagane dokumenty. Zamierzenie to powoduje także, że urząd nie będzie już potrzebny, a gracze nie będą musieli specjalnie szukać urzędnika. 

Politykę na naszym serwerze będzie nakręcać na sam początek 5 radnych z kilku dzielnic miasta. Ci o to radni będą starać się o to, aby ich dzielnice zyskały profity, a im ich działania będą bardziej zauważalne tym więcej oni zyskają. Radni co tydzień będą spotykać się i tam wraz z liderami grup publicznych ustalać będą budżety, dotację czy też uchwalać poszczególne projekty. Więcej informacji o tym jak starać się o pozycję radnego znajdziecie w specjalnie przygotowanym temacie w działach Los Santos Goverment.

Zmiany, zmiany, jeszcze raz zmiany

W tak krótkim czasie nie jesteśmy w stanie dokonać wielu zmiany, możecie zauważyć już nowe twarze w ekipie, jednak na tym zmiany się nie kończą. Wiele rzeczy jeszcze przede mną, analizuje cały czas sytuację i staram się poprawić pewne aspekty w oparciu o duże doświadczenie, które posiadam. My się nie poddamy liczymy na was, że to wy pomożecie nam stanąć na przysłowiowe nogi.

Jeszcze w tym tygodniu spodziewajcie się newsa strike organizacyjnego, tymczasem zapraszam do dyskusji na temat serwera w odpowiednim dziale, każdą propozycję przeanalizuję i to może Twoja inicjatywa okaże się skuteczna. 

#Więcej informacji odnośnie planowanego startu podamy Wam już niebawem.

#2 Freezy.

Freezy.
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisany 08/09/2017 - 19:27

Super, czekam z niecierpliwością na kolejnego newsa!

#3 kamn

kamn
  • Użytkownik
  • 53 postów
  • LokalizacjaInternet

Napisany 08/09/2017 - 20:33

Jeśli chodzi o te dokumenty - dość odważny i kreatywny krok w przód. Ludzie przy tworzeniu serwerów RP tworzą boty do wydawania dokumentów, nikt nie pomyślał, że równie dobrze można te dokumenty dostać na start. Jest to wygodne głównie dla ludzi, którzy grają, że ich postacie już wcześniej mieszkały w LS.

Moje postacie:

Susan Lance

#4 Lonneys

Lonneys
  • Administrator
  • 52 postów

Napisany 08/09/2017 - 20:45

Postanowiliśmy dać Wam możliwość przywrócenia swojej organizacji przestępczej lub przedsiębiorstwa. Warunek przywrócenia jest prosty, organizacja bądź przedsiębiorstwo było zaakceptowane. Wstawiacie temat w odpowiedni dział i możecie grać. Nowe aplikacje również są mile widziane :)

W celu przywrócenia swoich aplikacji wystarczy zajrzeć na stare forum.

http://foster-rp.pl/...ndex.php?/index

#5 Comatose

Comatose
  • Użytkownik
  • 64 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisany 08/09/2017 - 21:05

Zostaniemy z wami do końca :)

#6 Edi

Edi
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisany 08/09/2017 - 21:27

A już myślałem, że po spadku graczy online się nie podniesiecie i znowu zostanie mi czekanie na jakiś serwerek, a tu nie foster wraca!

#7 Lonneys

Lonneys
  • Administrator
  • 52 postów

Napisany 08/09/2017 - 21:30

A już myślałem, że po spadku graczy online się nie podniesiecie i znowu zostanie mi czekanie na jakiś serwerek, a tu nie foster wraca!

Miło takie słowa czytać :)

#8 grove

grove
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisany 09/09/2017 - 11:43

Fajne.

#9 Toyer

Toyer
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisany 09/09/2017 - 11:46

Powodzenia.

#10 Kartoniak

Kartoniak
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisany 09/09/2017 - 11:53

A ja mam ochotę już pograć tutaj! :)

#11 Edi

Edi
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisany 09/09/2017 - 11:55

A ja mam ochotę już pograć tutaj! :)

Nie ty jedyny.

#12 Johny

Johny
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisany 09/09/2017 - 11:55

Super !  :wub:

#13 chris

chris
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisany 09/09/2017 - 12:24

Czekamy na kolejne newsy :)

uaSt9cq.png

#14 Gangsterek

Gangsterek
  • Użytkownik
  • 120 postów
  • LokalizacjaGdańsk.

Napisany 09/09/2017 - 13:25

Dobrze że pracujecie!

Maddox_Williams 

image.png

#15 mlodszydron

mlodszydron
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisany 10/09/2017 - 00:54

umar??

#16 Nox3345

Nox3345
  • Moderacja
  • 34 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisany 10/09/2017 - 01:13

umar??

Nie, trwają prace nad serwerem, doprowadzamy wszystko do porządku :)

giphy.gif

#17 Dzik

Dzik
  • Użytkownik
  • 13 postów
  • LokalizacjaPiotrków Trybunalski.

Napisany 10/09/2017 - 01:22

Nie, trwają prace nad serwerem, doprowadzamy wszystko do porządku :)

Oby wypaliło, zapowiada się sztos.

#18 TheZiom

TheZiom
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisany 10/09/2017 - 13:29

Fajność.

gralem w 

099 bricktown - mysantos-rp (nieoficjalnie)

FRONT YARD BALLAS - entgaming.pl (lider)

Black Sharks (msrp, mtashark.pl) (lider) 

I wielu innych.

1 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników