Skocz do zawartości

 • Zmiany

Preorder Startowy

23/09/2017 - 18:01 - Lonneys

WfbiJyl.png

 
Cześć, jak zapewne wiecie to już jutro startujemy z naszym serwerem. Specjalnie dla was na sam start wprowadziliśmy poprawkę 0.2, która wprowadzi kilka udogodnień, a opiszę je niżej w tym newsie.
 

1dJ7IxU.jpg

 
Złomiarz, złomuje a gracz zyskuje
Szukamy chętnych, którzy będą chcieli poprowadzić projekt złomowiska, a wszystko za sprawą skryptu złomowania pojazdów, który wprowadziliśmy w tym o to startowym updatecie. Fakt faktem wiemy, że na samym początku popyt na złomowisko będzie mały, ale postaramy się zrekompensować i zorganizować wam w tym projekcie rozgrywkę.
 

lRvl5PD.jpg

 
Sprzątanie ulic
Dla osób, którym znudziły się pracę dorywcze rybaka czy drwala, wprowadziliśmy udogodnienie w postaci pracy sprzątacza ulic. Aby rozpocząć pracę wystarczy pobrać pracę z pickupa pod urzędem, a następnie zmierzyć do bazy Los Santos Cleaning Company. Na miejscu wsiadamy do specjalnie przygotowanego sweepera i zabieramy go w podróż po mieście, przy okazji czyszcząc ulicę.
 

eI71beU.jpg

 
Gospodarka mieszkaniowa
Już nie będziecie potrzebowali kontaktu z liderem Gov, aby zakupić domek, ponieważ nie każdy ale większość domków została wyceniona w grze. Niektóre posiadają dość fajne interiory, a niektóre należy zbudować. Oczywiście wszystko związane z gospodarką mieszkaniową dalej załatwia Gov. A więcej informacji o tym możecie znaleźć w ich forumowym dziale.
 

mk5at6c.jpg

 
Czas to pieniądz
Nie potrzebujecie grupy aby zarabiać na naszym serwerze, co godzinne otrzymacie wypłatę w wysokości 200$, która pozwoli waszej postaci zrealizować drobne wydatki. W połączeniu z codziennym payday'em, który wynosi od 500 do 1000$ (zależnie od grupy do której przynależycie), utworzy się fajna sumka.

Startowe informacje
Pamiętajcie, że aby zagrać na naszym serwerze potrzebujecie custom, który pobierzecie z tego linku, oraz samp w wersji 0.3.7 do pobrania tutaj. Do gry także potrzebna jest postać, którą zakłada się panelu gracza w zakładce postacie.

Mniejsze zmiany:

 

 • Naprawiliśmy błąd związany z Invaild Bullet Data.
 • Poprawiliśmy działanie komendy /p zabierz.
 • Dodaliśmy możliwość użycia komendy /p podczas bw.
 • Wyświetlanie posiadania immobilisera oraz alarmu w pojeździe na /v.
 • Poprawiliśmy dialogi związane ze strefami.
 • Zmniejszyliśmy ilość strażaków na duty aby powstał pożar losowy.
 • Dodaliśmy wyświetlanie flagi stref oraz jej id w textdrawie.
 • Nowy textdraw kar, przyjemny dla oka.
 • Nowy wygląd okna logowania.
 • Możliwość ustawienia spawnu w budynku komendą /dom spawn.

Stalowe rozegranie

14/09/2017 - 19:15 - Knapek
Zaczynające tego newsa zastanawiałem się czy powinien on mieć jaką tematykę, jednakże stwierdziłem, że lepiej zrobić osobnego newsa na temat aktualizacji, a tego pozostawić tylko i wyłącznie tematyce startu. Patrząc na to co się dzieje, nie przestajemy pracować, tym samym chcemy podzielić się z wami informacją, która pojawi się gdzieś w tym newsie... Wiem, że to nie fajnie trzymać was w niepewności szczególnie, że wielu z was przeniosło się z innych serwerów na nasz serwer. Ale czasem trzeba dlatego, też takową informację zostawimy sobie na sam koniec newsa. Ale... dzisiaj nie mam się co rozpisywać w tym newsie, bo...